پیشرفت ۸۶ درصدی آزادراه اراک – خرم آباد (۱۳۹۹.۱۱.۲۰)

آزادراه اراک خرم آباد

در این پروژه جهت تامین دوام رطوبتی و افزایش TSR آسفالت و همچنین امکان پذیر نمودن اجرای آسفالت در هوای سرد، از آنتی استریپر شرکت ایوانیک آلمان استفاده شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیراله خادمی به همراه محمد باقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان لرستان سفر کرد و از زیرساخت های حمل و نقلی استان بازدید کرد.

خیراله خادمی آزادراه اراک- خرم آباد را یکی از مهمترین کریدورهای ترافیکی کشور دانست و گفت: ‌اتصال نواحی شمالی کشور به بندر امام خمینی از این مسیر تسهیل می شود و نقش مهمی در جا به جایی بار و مسافر در طول کریدور دارد.

وی ادامه داد: این آزادراه در حال حاضر ۸۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در صورت تامین اعتبار مورد نیاز در در سال آینده به بهره برداری می رسد.

معاون وزیر راه و شهرسازی تکمیل این آزادراه را موجب پویایی و پایداری شبکه آزادراهی کشور معرفی کرد و افزود: این آزادراه اتصال بین آزادراه اراک- سلفچگان- ساوه و خرم آباد – پل زال را  برقرار می کند و در آینده با از طریق آزادراه از سلفچگان – قم و اتصال به آزادراه حرم تا حرم شبکه گسترده و پیوسته آزادراهی فراهم می شود.

خادمی ادامه داد:  بهره برداری از آزادراه اراک- خرم آباد موجب کاهش ۳۵ کیلومتری مسیر نسبت به محور موجود می شود و روزانه ۲۵۰ هزار خودرو از این آزادراه تردد خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه اعتبار مورد نیاز برای بهره برداری از این آزادراه را ۳۵۰ میلیارد تومان از سوی دولت و ۷۰۰ میلیارد تومان از سوی سرمایه گذار اعلام کرد.

۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه برای محور خرم آباد- پلدختر

معاون وزیر راه و شهرسازی در ادامه از بازدید محور خرم آباد- پلدختر خبر داد و گفت: ا‌ین محور حلقه ارتباطی استان خوزستان، جنوب استان ایلام و شهر تاریخی پلدختر به مرکز و استان‌های شمالی کشور است.

خیراله خادمی این محور را بخشی از کریدور شمال- جنوب دانست و بیان کرد: این محور ۸۵

کیلومتر طول دارد و از سه راهی خرم‌آباد- پلدختر آغاز شده و پس از عبور از شهر معمولان و روستا‌های پرجمعیتی همچون ویسان، چم دیوان، افرینه، جلگه خلج، بابازید و … به شهر پلدختر منتهی می‌شود.

وی اظهار داشت: در حال حاضر عملیات اجرایی ۳۲ کیلومتر از محور آغاز شده است و بهره برداری از آن مسیر را نسبت به محور موجود ۱۰ کیلومتر کوتاه تر می کند.

معاون وزیر راه وشهرسازی از  قول مساعد رییس سازمان برنامه و بودجه در تامین ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات عمرانی کشور برای تکمیل این محور خبر داد و افزود:‌ در صورت تامین اعتبار مورد نیاز حدفاصل خرم آباد تا معمولان در  ابتدای سالجاری تکمیل می شود.

لینک خبر

تاریخ خبر: ۱۳۹۹.۱۱.۲۰

افزودنی آنتی استریپر ایوانیک آلمان با نام تجاری TEGO Addibit L300 برای تامین دوام رطوبتی آسفالت استفاده می شود.

پلیمر وستنامر شرکت ایوانیک آلمان در ترکیب با پودر لاستیک استفاده می شود.

پلیمر وستاپلاست شرکت ایوانیک آلمان دامنه عملکردی قیر را در دماهای بالا و پایین افزایش می دهد.

امولسی فایر PKF برای تهیه قیر امولسیونی عملکردی بسیار عالی دارد.

غلیظ کننده قیر امولسیونی (تیکنر) شرکت ایوانیک آلمان برای بهبود غلظت قیر امولسیونی بسیار پرکاربرد می باشد.

وستاوکس بهبود دهنده ی PG قیر با کارایی بهتر از ساسوبیت.

×